top of page

Ali Özcan’dan Yaz Yaklaşırken Yeni Teklisi “Sabah Olsun Hemen" yayında!

Müzik kariyerinde 3.5 yılı geride bırakan ve pandemi dönemiyle birlikte sevilen şarkılarının akustik versiyonlarını dinleyicilerle buluşturmaya devam eden Ali Özcan, 2.5 yıl aradan sonra bu sefer yeni bir şarkı olan yeni teklisi “Sabah Olsun Hemen” ile günümüz aşklarının heyecanını eğlenceli bir dille ele alıyor!


Bağımsız olarak yayınlanan Sabah Olsun Hemen'in sözü ve müziği Ali Özcan, düzenlemesi ve mix'i Mert Tunçmakas imzası taşırken mastering çalışması ise Başar Yakupoğlu'na ait.


Yaz günlerine yaklaşırken başlaması muhtemel aşkların tezahürü olmaya hazırlanan hareketli şarkının klibi de önümüzdeki haftalarda çekilecek.


Ali Özcan yeni teklisini şu sözlerle anlatıyor:


"İlk birbirini görme anından sonra geceleri birbirlerini düşünmekten uyuyamayan, uyandıkları anda ise ilk iş olarak 'Mesaj geldi mi acaba?' diye telefonlarını kontrol eden iki gencin aşk yolculuğunu anlatıyor Sabah Olsun Hemen. Modern bir anlayış ile ele aldığımız, melodik tınısı ile samimi duyguları harekete geçiren kıpır kıpır bir şarkı oldu. Pandemi dönemini akustik kayıtlarla geçirirken yeni şarkılarımın ne zaman geleceğini bekleyen hayranlarıma da bir hediye niteliği taşıyor. Uzun zamandır zamanını bekleyen bir şarkıydı ve sonunda sizlerle buluştuğu için çok mutluyum."


Sabah Olsun Hemen, başta Spotify olmak üzere pek çok dijital platformlarda dinleyici ile buluşmayı bekliyor.


Spotify YouTube Apple Music4 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page